ВІТАЮ ВАС!

Мої щирі вітання всім у блозі заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району Закарпатської області

вівторок, 8 травня 2018 р.


День пам'яті та примирення

В Україні та світі 8 травня відзначають День пам'яті та примирення на честь жертв Другої світової війни. У нас ця дата офіційно з'явилася недавно..
Сьогодні прийнято згадувати все, що пов'язано із остаточною перемогою над нацизмом – коли Німеччина підписала акт про беззастережну капітуляцію. Існують й інші, альтернативні назви, як наприклад "День перемоги над нацизмом", або ж "День закінчення Другої світової війни в Європі".
Учні Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів сьогодні теж долучилися до відзначення Дня пам’яті та примирення. Зокрема, в кожному класі були проведені виховні бесіди, а загальношкільний захід провела керівник вокального гуртка Мигович Н.А. разом з ансамблем «Струни серця». Метою заходу  було виховувати мужність, почуття патріотизму,  любов до Батьківщини, до історії свого народу, пошану до ветеранів Другої світової війни; ознайомити присутніх у залі  з подіями Другої світової війни в Україні та на території нашого краю; показати героїзм народу в боротьбі з ворогом; виховувати почуття патріотизму, любові до своєї землі; усвідомлення уроків життя в процесі нерозривного зв'язку поколінь.
Також учні долучилися до заходу, який проводив Чинадіївський будинок культури у Парку Слави. 8 Травня - день пам'яті і скорботи. Тому учні  вклонилися усім полеглим, схилимо голови в журбі й задумі, поклали квіти до могил, в молитві пом'янули всіх, хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни.
9 травня – День Перемоги. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутний. Свято Перемоги – це свято зі слізьми на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир , гірке, бо ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників.
День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні - це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Бережімо МИР!
Господи! Благослови Україну і всі родини наші
Навчи нас не продавати свою совість ні дешево, ні дорого.
Захисти нас від ворогів видимих і невидимих,
що хочуть поневолити нас.
Дай нам, Боже, жити вільним життям
Дай кращу долю нашому народу,
Дай нам єдність, мир і спокій.
Господи, збережи Україну!

ФОТО

Пісня у виконанні ансамблю "Струни серця"Немає коментарів:

Дописати коментар