ВІТАЮ ВАС!

Мої щирі вітання всім у блозі заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району Закарпатської області

вівторок, 15 травня 2018 р.


15 травня - Міжнародний день сім’ї 

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.
 Щасливий союз сім’ї і держави - необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.
15 травня в Чинадіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначали Міжнародний день сім'ї. Учитель музичного мистецтва, керівник вокального гуртка Мигович Надія Анатоліївна провела загальношкільне свято «Родина, родина від батька до сина…», до якого були залучені учасники драматичного гуртка «Увесь світ – театр» ( керівник – Густі Л.Ю), учасники танцювального гуртка « Грація»( керівник – Маринець Н.В.), ансамбль «Струни серця», вокалісти Остапюк Ярина та Мелеш Наталя (керівник – Мигович Н.А.).
Майже три з половиною тисячі років тому на кам’яних таблицях, які отримав пророк Мойсей від Бога на горі Синай, були висічені слова: «Шануй батька твого і матір твою, щоб добре тобі було та щоб довголітнім ти був на землі». Метою свята було  — зачерпнути водиці із джерела роду нашого, звернутися до народної мудрості, вчитися по ній шанувати батьків своїх, що життя нам подарували, і рідну землю, до якої приросли корінням.
В Україні говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду. Як велика ріка бере початок і силу з малого джерела, так і наша держава починається з родини. А родина до родини – народ
Прекрасно, коли в сім’ї панують мир і злагода, взаєморозуміння, повага, кохання, вірність, теплота, затишок. Через сім’ю діти сподобляються дорослим, копіюють їх, орієнтуються на їх поведінку. Тому не дарма в народі кажуть: «Від доброго дерева добрий пагінець одійде, од добрих батька й матері піде й добра дитина».
Найпрекрасніші слова лунали  на адресу батьків з уст їхніх дітей та Надії Анатоліївни.
За те, що ви дітей своїх любили,
Несли в їх душі ніжний світ й добро.
Що пестили й від бід їх боронили,
За те, що дарували їм тепло,
За те, що ви ночей не досипали,
Читали й малювали із дітьми,
Що з ними знов маленькими ви стали,
За те, що ви ростили їх людьми,

Старанно і сумлінно фарбували
Підлогу, вікна, стелю та столи.
За те, що з дітьми разом ви співали.
Ростили квіти, школу берегли.
Я дякую, батьки, за все уклінно!
Нехай у вас в серцях живе  любов!
Життя біжить, як день і ніч, невпинно.
Але добро вернеться в душі знов!
Дорогі батьки! Ваші діти є гордістю нашої школи. Ми високо цінуємо Ваше батьківське піклування, підтримку та небайдуже ставлення до нагальних потреб школи.
Сподіваємось, що й надалі спільними зусиллями ми будемо успішно працювати над вирішенням найактуальнішої проблеми сучасності – вихованні майбутньої еліти нашої держави.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєдайної енергії, мудрості й терпіння у благородній справі виховання дітей.

ФОТО

Немає коментарів:

Дописати коментар