ВІТАЮ ВАС!

Мої щирі вітання всім у блозі заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району Закарпатської області

понеділок, 14 травня 2018 р.


Свято Букварика в 1-А класі

Ось і промайнув рік нових звершень та змін. Участь у пілотному проекті Нової української школи добігає  до фінішу. Багато зусиль було докладено до втілення в життя поставлених завдань. Класні керівники 1-класів Лашкай О.В. та Русин Л.І., учитель англійської  мови Туряниця А.М. цілий навчальний рік експериментували, творчо та натхненно працювали, створювали  всі необхідні умови для навчання дітей.
14 травня класний керівник  Лашкай Ольга Василівна разом з учнями 1-А класу провела свято вшанування і прощання з першою книгою учнів — Букварем. Учні навчилися читати та писати. Багато  старань доклали до цього вчителі, діти, батьки! Буквар — це перша сходинка у пізнанні світу знань. Діти порадували нас чудовим декламуванням, гарним співом. Ніжним танцем. За свої старання всі учні були нагороджені дипломами, а їх батьки –грамотами  Директор школи Попович О.О. та ЗДНР Демчук Т.Е. подякували вчителю, дітям та батьків за участь у пілотному проекті та за клопітку натхненну працю.
 Отже, вітаю учнів та їх батьків зі святом- закінченням 1 класу. Бажаю подальших успіхів у навчанні, міцного здоров'я, здійснення мрій.

Фото


Немає коментарів:

Дописати коментар