ВІТАЮ ВАС!

Мої щирі вітання всім у блозі заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району Закарпатської області

середа, 28 лютого 2018 р.

Профорієнтація в школі

Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів
Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.
Завданнями профорієнтації є ознайомлення учнів з професіями та правилами їх вибору, рекомендованими Міністерством освіти і науки України; виховання в молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами, необхідними для набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією; забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.
28 лютого завідувач кафедри обліку і оподаткування та маркетингу доктор економічних наук,  професор Реслер М.В., кандидат екеномічних наук, доцент кафедри Королович О.О.  Мукачівського державного університету провели з учнями 10-11 класів Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів профорієнтаційну зустріч. Вони ознайомили учнів з умовами вступу, розказали про роботу університету. Більш детально зупинилися на історії на діяльності кафедри обліку і оподаткуванню та маркетингу, яка направлена на підготовку висококваліфікованих конкурентоспроможних спеціалістів в галузі обліку та маркетингу, які оволодіють теоретичними знаннями, практичними навичками та здатні будуть їх ефективно застосовувати в діяльності комерційних та некомерційних компаній, організацій для забезпечення сталого розвитку, отримання прибутку та ефективної ринкової діяльності як на національному та міжнародному ринках.


Немає коментарів:

Дописати коментар