ВІТАЮ ВАС!

Мої щирі вітання всім у блозі заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району Закарпатської області

середа, 28 лютого 2018 р.

Тиждень німецької мови - день третій

2018 оголошено роком німецької мови в Україні й української мови в Німеччині. Рішення про проведення українсько-німецького року мов було прийнято у 2016 році міністрами закордонних справ обох країн, щоб через 25 років після початку дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру та дружбу між Німеччиною та Україною, а також ще більше розвинути співпрацю у сферах освіти та культури. Німецька мова – це освітній міст для наших учнів, які мають на меті здобуття європейської освіти у вищих навчальних закладах європейських держав. Її вчили наші батьки, дідусі та бабусі, а сьогодні вона — друга за популярністю мова в Україні та перша найпоширеніша у Європі. Тому в Чинадіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів продовжується Тиждень німецької мови.
Сьогодні, 28 лютого, Довгінка А.В. провела літературно-музичну композицію з учнями 7-Б та 9-б класів. Головною метою заходу було  підвищення мотивації до вивчення німецької мови та вшанування найсвітлішого в світі почуття - почуття КОХАННЯ.


Дивитись фото


Немає коментарів:

Дописати коментар