ВІТАЮ ВАС!

Мої щирі вітання всім у блозі заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району Закарпатської області

вівторок, 29 березня 2016 р.

Огляд-конкурс художньої самодіяльності - 2016

Огляд художньої самодіяльності

У березні на Мукачівщині традиційно проходить огляд-конкурс художньої самодіяльності "Самоцвіти дитячих талантів", проведення якого має на меті виявлення й підтримку талановитих дітей та учнівської молоді, виховання у підростаючого покоління поваги до національної культурної спадщини. Проведення конкурсу покликане розкрити перед школярами чарівний світ сценічного мистецтва у всіх його різножанрових барвах, адже мистецтво – це та життєстверджуюча сила, котра дає надію на майбутнє, вселяє віру в добро, підтримує в серці іскру любові.

28 березня другий міжшкільний етап огляду-конкурсу відбувся на базі Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В огляді-конкурсі художньої самодіяльності взяли участь колективи таких шкіл:Пузняківська, Верхньовизницька, Бабичівська, Кленовецька, Брестівська, Лецовицька, Бистрицька, Обавська, Чинадіївська І-ІІ ступенів та Чинадіївська І-ІІІ ступенів.
Виступ художньої самодіяльності Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочав ансамбль "Струни серця" (керівник Мовчан Діана Михайлівна) з піснею "Ми за мир". Продовжила програмуЯринка Остап'юк, яка чудово виконала пісню "Почни з себе". Потім на сцену вийшли учасники молодшої групи танцювального колективу "Пурпурові вітрила" з танцем "Перлина-Україна". Також у виконанні ансамблю "Струни серця" зі сцени актової зали школи пролунала пісня "Діти-квіти". Поетичну сторінку виступу відкрила для глядачів учениця 11-Б класу Йовбак Андріанна з поезією Анатолія Матвійчука "Кленова балада". Не менш емоційно поезію Олександра Федоровича "Країна мрій" прочитав учень 11 класу Гасинець Юрій (керівник - Дзямко Ж.В.) Після таких поетичних рядків красивий ніжний вальс у виконанні старшої групи танцювального колективу "Пурпурові вітрила" був як ніколи доречний. (Побачити вальс можна буде на останньому дзвонику). А завершився виступ нашої школи та й загалом весь огляд-конкурс на високій ноті – адже на сцену знову вийшла солітка ансамблю "Струни серця" Яринка Остап'юк і просто неймовірно виконала пісню гурту "ВВ" "Країна мрій".
Стаття взята із сайту рідної школи Немає коментарів:

Дописати коментар