ВІТАЮ ВАС!

Мої щирі вітання всім у блозі заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району Закарпатської області

середа, 7 березня 2018 р.

Міжнародний жіночий день  в Чинадіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. У цей день жінка - це перш за все чуйність, вона заполоняє повітря своєю шикарністю та витонченістю. Недарма жіночий день святкують саме на початку весни, адже жінка і є тим початком як життя, так і гармонійності, вишуканості.
Нашу школу цей день також не оминув стороною. У переддень свята, 7 березня, учні щиро вітали своїх вчителів, а хлопці своїх однокласниць. Не менш приємним подарунком для вчительського чарівного жіночого колективу стала концертно-розважальна програма  яку традиційно підготували  учні 9-А класу  ( класний керівник Бочко Н.І.) та 9-Б класу ( класний керівник Кірія В.І.). Вони привітали жінок приємними  словами, зворушливими віршами, артистичною грою  підняли настрій,  вдалим гумором  порадували душу, а піснями розчулили серце.
Приємно здивувала педагог-організатор Криванич Т.П., котра разом з учнями прикрасила  актову залу та методичний кабінет різнокольоровими кульками, різнобарвними квітами та стіннівками
Тож вмійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте їм радість та позитивні емоції не лише 8-го березня, а й щодня. Зі святом любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!

Фото

Немає коментарів:

Дописати коментар