ВІТАЮ ВАС!

Мої щирі вітання всім у блозі заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району Закарпатської області

пʼятниця, 23 лютого 2018 р.

Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні

На виконання листів управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА від 15.02.2018 року №01-17/72 «Про вшанування в області подвигу учасників Революції гідності та увінчення пам'яті  Героїв Небесної сотні» та листа від 16.02.2018 року  01-17/78,   з метою патріотичного виховання учнів
в Чиндіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів  з  20 по 23 лютого 2018 року проведено ряд  виховних  заходів, спрямованих на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні.
20 лютого перший урок  в усіх класах було розпочато виконанням Державного Гімну України та Хвилиною мовчання.
Протягом тижня класні керівники провели  тематичні години спілкування про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про їх учасників.
У кабінеті ІКТ відбувся показ документальних  фільмів «Зима, що нас змінила», «Революція Гідності», присвячених історичним подіям в Україні під час Революції Гідності (листопад 2013 – лютий 2014року). У шкільній бібліотеці оформлено книжково-журнальну та фотовиставку до Дня Героїв Небесної Сотні.

Підсумком стало проведення загальношкільного заходу, який провела педагог-організатор Криванич Т.П та бібліотекар Кручаниця М.М. з учнями 5-9 класів.

ФОТО

Немає коментарів:

Дописати коментар