ВІТАЮ ВАС!

Мої щирі вітання всім у блозі заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району Закарпатської області

понеділок, 27 листопада 2017 р.

Тиждень дорожнього руху

На виконання листа управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної адміністрації від 17.11.2017 №01-17/324 «Про заходи з проведення  Тижня безпеки дорожнього руху» з метою безпеки життєдіяльності учнів у Чинадіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 20 по 24 листопада  був проведений Тиждень дорожнього руху.
Щодня  учні прямують до школи і зі школи додому.
Їх вабить вулиця, адже тут відбувається багато цікавого, захоплюючого і через це діти іноді потрапляють у небезпечні для життя ситуації.
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.
Тиждень безпеки дорожнього руху - це сім днів інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.
Відповідно до тематики Тижня в школі були проведені загальні заходи, а саме:
Попович О.О. провела оперативно-методичну нараду з педагогічними працівниками з питання безпеки життєдіяльності та  профілактики дорожньо-транспортного травматизму учасників навчально-виховного процесу; учителі основ здоров’я  провели уроки з правил та безпеки дорожнього руху; конкурс малюнків з питань життєдіяльності, зокрема поводження на вулиці, між учнями 5-8 класів (Криванич Т.П. – педагог-організатор); виховні години  з питань безпеки життєдіяльності дорожнього руху (класні керівники); медична сестра Бугай О.М. провела бесіду  про практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої медичної допомоги постраждалим при дорожньо-транспортних аваріях. Також були проведені інструктажі та  оформлені в класних приміщеннях засоби наглядної агітації з правил безпеки дорожнього руху 

Немає коментарів:

Дописати коментар