ВІТАЮ ВАС!

Мої щирі вітання всім у блозі заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району Закарпатської області

понеділок, 13 березня 2017 р.

Проведення кампанії з питань пропаганди психічного здоров’я серед школярів

Протягом місяця, з 6 березня до 7 квітня (Всесвітнього дня здоров’я), у школі буде проводитися кампанії з питань пропаганди психічного здоров’я серед школярів Основна мета - пропаганда й збереження психічного здоров’я серед дітей.
До плану проведення просвітницько-профілактичної кампанії включені заходи методичного, виховного, психологічного та соціально-педагогічного спрямування. Зокрема, підвищення рівня обізнаності педагогічних працівників, батьків з питань збереження психічного здоров’я дітей та учнівської молоді, запобігання порушень соціально-психологічної адаптації внаслідок гострого, хронічного і травматичного стресу; додержання вимог законодавства щодо захисту дітей від будь-яких форм фізичного або психічного насильства; попередження самогубств серед учнів та ризикованої поведінки в соціальних мережах; щодо виявлення складних життєвих обставин, які несуть загрозу життю дитини.

13 березня в Чинадіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч  учнівського колективу  з представниками Мукачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  Директор центру  Туряниця І.Й., начальник відділу соціальної  роботи Соскіда Д.А, фахівець з соціальної роботи Шепа В.І. провели захід на тему «Безпека в Інтернеті: ігри на виживання»

ФОТО

Немає коментарів:

Дописати коментар