ВІТАЮ ВАС!

Мої щирі вітання всім у блозі заступника директора з виховної роботи, учителя української мови та літератури Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району Закарпатської області

пʼятниця, 17 лютого 2017 р.

Любов – це мить, що дає життя вічності

У Чинадіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 13 по 17 лютого проходив тематичний тиждень, присвячений найвеличнішому почуттю – КОХАННЮ.  Протягом тижня класні керівники провели  виховні години, бесіди, анкетування, літературні читання.
13 лютого у фоє школи була розміщена «Скринька кохання», яка щодня наповнювалася валентинками, котрі були озвучені на загальношкільному святі, що провела Брик Н.М. – педагог-організатор школи з учнями 11-го класу.
14 лютого -  у день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття, був проведений конкурс на кращу стіннівку між учнями 5-11 класів. Звичайно, було визначено переможців, які будуть нагороджені грамотами. Зокрема, між учнями 5-8 класів І місце отримали вихованці 7-А класу, ІІ – 6-Б та 6-В класів, ІІІ – 6-А та 8-А класів; між учнями 9-11 класів найкращими визнані стіннівки учнів 10-Б та 9-Б класів, ІІ місце посіли учні 11-Б класу, ІІІ – 9-А клас. Щиро дякуємо за активну участь у проведенні конкурсів учням 5-А, 7-Б, 8-Б, 10-А, 11-А.
15 лютого – учасники гуртка паперопластика (керівник Брик Н.М.) провели майстер-клас з виготовлення валентинок з фетру.
16 лютого – був проведений конкурс на  кращу валентинку між учнями 1-4 класів. Дітки дуже старалися. Призерами стали: І місце – 1-Б клас, ІІ – 1-А клас, ІІІ – 2-Б та 3-Б класи. Висловлюємо подяку за участь у конкурсі учням 1-В, 3-А класів та вихованцям 1 класу ГПД.
17 лютого в актовій залі школи було проведено загальношкільне свято «Любов – це мить, що дає життя вічності».
Ведучі Бугай Марія-Олександра, Дзямка Ольга та Віщак Юрій ознайомили присутніх з історією свята Закоханих, розповіли про  цікаві факти, пов’язані з цим днем. На заході панувала весела і невимушена атмосфера. У концерті взяли участь Остап'юк Ярина (7-Б), Станкович Ярина та Лукіта Павліна (8-Б), Тимовка Марія та Дзямко Тетяна (9-А), Кадар Юрій, Мошак Іван, Карабелеш Станіслав ( 9-Б), Бригідер Дарина та Івашина Надія (10-Б), Грига Іван (11-А) та Торинець Тетяна (8-Б). Після завершення дійства була проведена святкова дискотека.

Учні школи добре відпочили, переповнили серце новими емоціями, А ми, педагоги, у свою чергу зрозуміли, що Книга Життя велика і невичерпна, тому так важливо вчасно познайомити підростаюче покоління з поняттями любові і кохання. Залучення саме до літературного та музичного мистецтв пробуджує інтерес до минулого та повагу до справжніх почуттів, бо кожен з нас «пише» свою неповторну історію кохання.

ФОТОРЕПОРТАЖ 2 Стінннівки, валентинки

ФОТОРЕПОРТАЖ 1 Свято

Немає коментарів:

Дописати коментар